reklama na balonie

Działalność statutowa Klubu oparta jest o balony na ogrzane powietrze. Organizujemy liczne loty turystyczne, współpracujemy ze stacjami TV, organizujemy Festiwale balonowe oraz plenerowe imprezy sportowe z udziałem tysięcy widzów. Większość naszych lotów odbywa się nad dużymi ośrodkami miejskimi, co sprawia że jesteśmy widziani przez ich mieszkańców. Nasze balony o powierzchniach powłok do 1500 m2 przeznaczone mogą być do reklamowania każdej firmy. W Klubie zrzeszamy doświadczonych pilotów, którzy mogą obsługiwać balony o każdej wielkości i kształcie. Możemy latać balonami o nietypowych kształtach, reklamując każdy produkt lub usługę.

Klub Balonowy ZEFIR każdego roku zaangażowany jest w organizację Festiwalu Balonowego w Szczecinku. To impreza o wielkimrozmachu, przyciągająca dziesiątki tysięcy widzów. Każdego roku udział w Festiwalu bierze około 50 balonów. Relazcje i transmisje telewizyjne z imprezy emitowane są we wszystkich stacjach TV w Polsce.
Współpracując z Klubem lub wspierając działalność Klubu, z łatwością możesz stać się jednym ze sponsorów Festiwalu, dzięki czemu logo Twojej Firmy będzie widoczne wszędzie tam, gdzie startują i lądują balony.

 

Masz pytanie? Kliknij tu
1000 znaków pozostało
Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account